Pamukkale 135 TL £30 CUMARTESİ

Pamukkale 135 TL £30 CUMARTESİ

  • Turlar

pamukkale şifalı suları ve travertenleri ile  türkiyenın turizim cennetidir . 

pamukkale doğanın ve tarihin birleştiği yerdir ve UNESCO nun dünya mirası listesindedir . türkiyenın dünya turizimine açılan penceresidir . her yıl yerli ve yabancı 1 bilyon misafire ev sahibliği etmektedir 

Kar gibi bembeyaz travertenlerin ve Hierapolis'in görkemli kalıntılarına hayranlık duyacaksınız. 
Travertenlerin dünyadaki sayılı örneklerinin bulunduğu Pamukkale, her mevsim farklı güzel. Pamukkale'nin şifalı suları Romalılardan beri terapide kullanılıyor. Muhteşem görünümlü kalsiyum oksitli ırmakların tortularıyla oluşan traverten dalgaları, turistler için önemli bir çekim merkezi. Yurtdışındaki benzerlerinin aksine Pamukkale' de travertenlerin üstünde yürüyebilirsiniz.
Doğal zenginlikleri kadar tarihi zenginlikleriyle de gelenleri büyüleyen bir kent Pamukkale. Hierapolis antik kentinin arkeoloji literatüründe "Kutsal Kent olarak" adlandırılması, kentte bilinen bir çok tapınak ve dinsel yapının varlığından kaynaklanıyor. Hierapolis antik kenti, Roma ve Helenistik devirden kalma mimari eserlere ev sahipliği yapıyor.

 TUR PROGRAMI 

sabah hareket 07.00   hierapolis antik kenti , travertenler , öğle yemeği ,yeşil sularda resim molasi , taş fabrikası ve dönüş 

       FİYATI  :135 TL

transfer , professyonel rehber , ören yeri bileti , öğlen yemeği  fiyatlara dahildir .

Booking Form

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Mon - Sun 08:00 - 19:00
Çamlık mah. üç mevsim cad.no:6/c Altınkum-Didim-AydınTurkey